automatické dveře     typy křídel a pohony     o společnosti     reference     kontakty
 
aktuality / novinky
CENÍK 2018
vloženo 23. 2. 2018

Pro distributorskou síť je vydán nový ceník komponentů MANUSA pro rok 2018. Pro více info kontaktujte: Ing. Bilíček na tel. č.: 728 045 055 nebo e-mail: bilicek@manusacz.com


více zde

ARCHIV AKTUALIT
napište nám

Průmyslová vrata

Zajistíme výrobu, dodávku i montáž průmyslových vrat do všech objektů v závislosti na specifických požadavcích stavby a předpokládaného účelu. Všechna vrata jsou řešena tak, aby nekladla nároky na volný prostor před ani za vraty a splňovala požadavky na velký výkon a schopnost nepřetržitého provozu.

Typy průmyslových vrat

Rolovací vrata

Nabízíme hliníkové, hliníkové extrudované, válcované ocelové nebo nerezové lamely až do plochy 50 m 2. U nabízených rolovacích vrat je využit boční pohon, který má celou řadu ochranných prvků jako pádová pojistka, samozvorný mechanizmus, bezpečnostní koncová lišta, infrazávora. Rolovací vrata nabízí navíc možnost využít i prostor u stropu, což je významnou výhodou zejména v provozech s jeřábovými dráhami, v prostorách, kde se využívá vysokozdvižných vozíků a zdvižných plošin.

Rychloběžná vrata

Nabízíme rychloběžná vrata s flexibilním závěsem v horizontálním i vertikálním provedení. Jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, což zaručuje jejich bezproblémovou a trvalou funkčnost. Používají se ve vnitřních i venkovních prostorách a díky značné rychlosti otevírání - až 3 m/s i zavírání - až 0,8 m/s, významně přispívají ke snížení energetických nákladů. Speciální nabídku tvoří rychloběžná rolovací vrata vyrobená z hliníkových profilů s maximální rychlostí otevření 2 m/s.

Sekční vrata

Sekční vrata se otvírají kolmo ke stropu, a články vrat jsou následně posunovány pod stropem, svisle nad otvorem nebo střechou. Nabízíme vrata jednostěnná ocelová, dvoustěnná ocelová s maximální izolací, prosklená v kombinaci ocel/hliník, velkoplošně prosklená i s izolačním zasklením. Možnou variantou jsou rychloběžná sekční vrata, která se otevírají rychlostí 1m/s a zavírají rychlostí 0,4 m/s. Jsou tou nejlepší volbou např. pro uzavření požárních stanic nebo halových prostor s rychlým chodem výroby.

Povrchová úprava

V rámci programu průmyslových vrat firma nabízí širokou škálu nástřiků dle stupnice RAL a žárové zinkování u ocelových vrat.

Speciální doplňky

Průmyslová vrata lze doplnit o přídavné prvky jako jsou kódovací spínače, dálkové rádiové ovládání, signální světla, světelné závory, integrované dveře pro vstup osob, nakládací můstky, těsnicí límce, předsazené komory a další doplňky dle přání zákazníka.

Reference

Elektrokov Znojmo
Hustopeče – sekční průmyslová
Hustopeče – sekční s integrovanými dveřmi
Hustopeče – sekční zevnit
Pemag - sekční průmyslová
Pemag – sekční s integrovanými dveřmi
Transgas – sekční průmyslová vrata

rychlý kontakt
Tel.: +420 608 400 022
Email: info@manusacz.com
kde nás najdete


Podívejte se na přehlednou interaktivní mapku »
logo2 E-mail: info@manusacz.com  |  Tel.: +420 530 334 595
MANUSACZ.COM 2007-12 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by synapse